menu
24 lata

Ogrodzenia Ryflowane

Panele w całości wypełnione są listwami ze specjalnych desek ryflowanych, co zwiększa ich wytrzymałość. Powyższe listwy umieszczone są w bardzo solidnej ramie, starannie wykończonej na etapie produkcji. Wstępne wysuszenie wyselekcjonowanego drewna i trójwarstwowe nałożenie lakieru powoduje, że panele są wysoce odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Lakier używany do zabarwienia paneli dostępny jest w siedmiu odcieniach: pinia, brąz,zieleń, teak, antracyt, szary oraz cream.

Panele są wielofunkcyjne, bo można utworzyć z nich ogrodzenia, przesłony bądź wydzielone miejsca do wypoczynku. Sposób wykorzystania paneli zależy, więc od państwa inwencji i wyobraźni. W ofercie posiadamy szeroką gamę różnorodnych rozwiązań w postaci wielu rodzin ogrodzeń. Na przestrzeni lat powyższe rozwiązania i rodziny zostały zaprojektówane przy dużym udziale klientów, którzy wyrażali zapotrzebowania na konkretne rozwiązania.

Ze względu na powyższe czynniki nasze panele ogrodzeniowe stanowią uznaną markę nie tylko na rynku polskim, ale także w całej Europie. Cena i jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle innych producentów.