menu
24 lata

Ogrodzenia drewniane

Ogrodzenia boazeryjne

Są to najwyższej klasy panele, oferowane przez naszą firmę. Jest to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających odbiorców. Solidne i starannie wykonane listwy boazeryjne w połączeniu z trzema warstwami lakieru tworzą ogrodzenie wysokiej jakości.

Kup online| Zobacz

Ogrodzenia ryflowane

Cechują się wysoką jakością wykonania, co pozwoli stworzyć solidne ogrodzenie państwa posesji. Płoty ryflowane zabezpieczone są potrójną warstwą lakieru, dzięki czemu wykazują wysoką odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Kup online| Zobacz

Ogrodzenia lamelowe

Płoty lamelowe to najprostsze panele ogrodzeniowe, używane przy tworzeniu wymarzonego miejsca wypoczynku. Wstępne zabezpieczenie w postaci impregnacji barwnikiem zielonym lub brązowym chroni panele przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Kup online | Zobacz

Ogrodzenia myśliwskie

Płoty drewniane myśliwskie ze względu na ich niedużą wysokość stosujemy do ogrodzenia działki, zagrody lub w ogródkach piwnych.

Kup online |Zobacz

Ogrodzenia sztachetowe

Płoty drewniane sztachetowe w subtelny sposób ogrodzą działkę lub wydzielą miejsce na ogródek. Jeżeli nie zależy nam na całkowitym osłonięciu się od otoczenia – płoty sztachetowe będą doskonałym rozwiązaniem.

Kup online | Zobacz