menu
24 lata

Deski tarasowe

Deski modrzewiowe

W ostatnich latach do naszej oferty dołączyły deski modrzewiowe, które stały się ważnym elementem naszej produkcji. Posiadamy modrzew krajowy oraz oryginalny modrzew syberyjski. Deski ze względu na podwyższoną klasę drewna sprzedawane są w postaci surowej lub zaimregnowanej. Wstepne wysuszenie drewna oraz różnorodne ryflowanie zwiększa odporność na szkodliwych działanie warunków atmosferycznych i przeciążenia związane z użytkowaniem.

Kup online

Deski sosnowe

Są flagowym produktem naszej firmy, który sprzedajemy w setkach tysięcy sztuk każdego roku. Ze względu na różne grubości, szerokości oraz długości, deski te można dopasować do dowolnego kształtu tarasu. Wielkim atutem tych produktów jest zabezpieczenie wstępne w postaci impregnacji ciśnieniowej, chroniące przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Deski te na rynku wyróżnia idealny kształt i starannie wykonane ryfle, wzmacniające profil deski oraz zwiekszające estetykę wykończenia.

Kup online

Deski egzotyczne

W naszej ofercie posiadamy deski egzotyczne z wielu gatunków drewna. Specyficzny odcień,   bogata oferta wymiarów i  wybór sposobu montażu, to cechy składające się na różnorodną i ciekawą ofertę naszej firmy w tym dziale.

Bangkirai:

Jest to drewno egzotyczne charakteryzujące się dużą twardością, a co za tym idzie dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz przeciążenia lub odkształcenia związane z użytkowaniem. Posiadamy deski o różnych profilach oraz sposobach ryflowania, co powiększa wybór dla tego gatunku drewna. Taras ułożony z powyższej deski jest inwestycją na długie lata i przy odpowiedniej konserwacji specjalnym olejem, może być wizytówką każdego domu, ogrodu, lub miejsca  pracy.

Kup online

Massaranduba:

W segmencie drewna egzotycznego Massaranduba zajmuje szczególne miejsce, bo pod wpływem warunków atmosferycznych szlachetnieje patynując na kolor szary i wpadając w odcień mahoniu. Drewno ze względu na estetyczne wykończenie w postaci dwustronnego ryflowania znajduje uznanie wśród wielu klientów. Taras wykończony tym wysokiej jakości drewnem stanowić będzie niesamowitą atrakcję niejednego ogniska domowego.

Kup online

Tatajuba:

Dla prawdziwych koneserów drewna egzotycznego nasza firma przygotowała gatunek drewna Tatajuba, którego miodowy odcień wyróżnia się wśród drewna dostępnego w tym dziale. Drewno szlachetniejąc delikatnie  ciemnieje, co jest jego dodatkowym atutem. Bogata oferta pod względem wymiarów i profili zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kup online

Kempas:

Deska Kempas charakteryzuje się naturalnym niepowtarzalnym kolorem miodowo-różowym, jednak pod wpływem światła deska zamienia wybarwienie z jasnego różu na czerwony brąz, przez co potocznie została nazwana Perłowym Mahoniem. Jest doskonałym materiałem aranżacyjnym, mającym mnogość zastosowań dla przestrzeni wewnątrz i wokół domu oraz harmonizującym z każdym stylem dekoratorskim, zwłaszcza zaś kolonialnym. Deska Kempas została wykończona drobnym jednostronnym ryflowaniem. Ze względu na charakterystykę drewna jest bardzo odporna na ścieranie, szkodliwe działanie warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, słońce) i biologicznych (grzyby, owady, pleśń). Systematyczne olejowanie zabezpieczana drewno, a dodatkowo pomaga zapobiec naturalnemu procesowi patynowania powierzchni desek na kolor srebrno-szary.

Kup online

Merbau:

Dla poszukujących ciekawie zabarwionej deski egzotycznej, gatunek drewna Merbau wydaje się być idealny. Szeroka gama kolorów począwszy od pomarańczowo brązowego poprzez ciemno żółty kończąc na czerwono brązowym zabarwieniu, wyróżnia tą deskę spośród innych gatunków drewna. Także niewidoczny sposób montażu i specjalne wyprofilowanie deski,  jest  jej atutem. Taras z tego gatunku drewna świadczy o wysublimowanym guście jego właściciela. Jest to idealny gatunek drewna, gdy chcemy by nasz taras był wizytówką naszego domu i ogrodu.

Kup online

Deski kompozytowe

Dla osób nowoczesnych preferujących najwyższą klasę materiałów nasza firma przygotowała bogatą ofertę desek kompozytowych. Deski te dzięki niewidocznemu systemowi montażu zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowym atutem tego rodzaju wykończenia powierzchni tarasu jest ponadprzeciętna wytrzymałość desek kompozytowych na warunki atmosferyczne, a w szczególności wilgoć.

Kup online